Advokaadi rahalise kassaaparaadi kohustus

Me haldame kauplust, kus käibe registreerimine toimub kassas hoidmisel. Väga sageli soovivad kliendid osta ostetud kauba eest välisvaluutas, tavaliselt eurodes. Kas kassaaparaadi register on välisvaluutas täiendav?

Kunstiga klubis. 111 par. Käibemaksuseaduse artikli 3a punkt 1, pidades arvestust kassaaparaatide abil, on käibemaksukohustuslased kohustatud tegema iga müügi kohta välja maksukviitungi või arve, samuti haldama trükitud dokumenti kliendile.

Paragrahvis 10 para. 1 punkti 14 tehniliste tingimuste kohta, ka siis, kui paragrahv 8 paragrahvis 8 1 kassaaparaatide määruse punkt 14, mille tulemuseks on teave, mis peaks olema maksukontol, peame tingimata tähistama valuuta, milles müük on registreeritud, vähemalt kogu müügi kogumahu kohta.

https://neoproduct.eu/ee/ling-fluent-voorkeelte-oppimise-tohus-viis/Ling Fluent Võõrkeelte õppimise tõhus viis

Peamised kriteeriumid ja tehnilised tingimused, mida kassaaparaadid peavad täitma, on siiski esitatud tehniliste tingimuste määruse punktis 2. \ t

Sellepärast, § 14 lõike 3 puhul. Käesoleva seaduse 1 kohaselt peaks tehase müügiprogramm sisaldama funktsioon: võimaldab maksumaksjal muuta selle valuuta nime, milles müük on registreeritud, või selle lühendit, samuti programmeerida antud muutus eelnevalt, sisestades muudatuse kuupäeva ja kellaaja; registreerima uue valuutas müügi arvestuse alustamise hetked ja aja fiskaalmälus ning arvuta veelkord kogumüügi summa kaugetesse valuutadesse, kui konversiooni tulemus koos kursuse ja maksega peab olema fiskaallogoga fiskaallogoga suletud ; konverteerimine peab toimuma vähemalt kuue kümnendkoha täpsusega ja ümberarvestusmõju ümardatakse kahe kümnendkohani.

Välisvaluuta nimede lühendit tähistavad spetsiaalselt Poola Poola Pank.

Seega, kui maksumaksja eesmärk on müüa esemeid tarbijatele, kes maksavad väärtust välisvaluutas, peab reeglina saama maksta kassaaparaati, mis on varustatud tööga, mis tagab vahetuskursi muutmise.

Uuringus kirjeldatud vormis võib järeldada, et ostetud kaupade eest makstav tasu tuleb anda eurodes, vastavalt sellele, kuidas lepingute väärtus määratakse PLN-is. Käibemaksuga reguleerivad määrused ei reguleeri küsimust, milline vahetuskurss peame tunnistama zloti summa konverteerimiseks eurodeks.